Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Україна вже планує, як здійснюватиме відновлення після війни

  • 7279
Олег Бондаренко: Україна вже планує, як здійснюватиме відновлення після війни

Парламент прийнятий в цілому Проект Закону України №7144 про діяльність у сфері довкілля та цивільного захисту на період дії воєнного стану і у відбудовний період

«Верховна Рада зараз не тільки врегульовує питання, які є нагальними під час воєнного стану, але й планує діяльність країни у післявоєнний період. Ми впевнені в швидкій перемозі і ми повинні бути готовими в будь-який момент до початку відновлення України після війни. Завдання Верховної Ради – визначити порядок здійснення таких дій та прибрати будь-які обмеження для швидкого здійснення цієї діяльності», – сказав  голова комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

Саме на це спрямований ухвалений парламентом проект закону №7144, який врегульовує проведення відновлювальних робіт під час воєнного стану та надає Уряду право визначати перелік заходів відбудовного періоду після закінчення воєнних дій та строки їх здійснення.

Також документ спрощує процедуру і прискорює здійснення відновлювальних робіт з ліквідації наслідків збройної агресії та бойових дій під час дії воєнного стану та у відбудовний період завдяки включення таких заходів до переліку таких, що не потребують оцінки впливу на довкілля.

Крім того, проект Закону зупиняє дію “сезону тиші” для тваринного світу, щоб в період з 1 квітня до 15 червня, виключно під час дії воєнного стану, була можливість здійснення всіх видів рубок лісів для забезпечення обороноздатності країни та можливість меліоративного вилову риби.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy