Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Руйнуючи екосистеми України, окупант знищує й довкілля усієї планети

  • 5354
Олег Бондаренко: Руйнуючи екосистеми України, окупант знищує й довкілля усієї планети

Україні потрібна підтримка всієї світової спільноти, світових лідерів, Ради Безпеки ООН, Парламентської асамблеї Ради Європи, МАГАТЕ, у боротьбі з агресором заради спільного і безпечного майбутнього та чистого навколишнього природного середовища.

Про це заявив голова комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

«Ворог продовжує завдавати величезної шкоди нашому навколишньому середовищу, нашим цивільним та інфраструктурним об’єктам, забираючи життя українців та їх мрії на життя під чистим небом», – сказав він.

Не зупиняються російські фашисти і перед ядерною загрозою, звернув увагу Олег Бондаренко. Так, учора о 5:30 ранку російська крилата ракета, ймовірно типу «Калібр», пролетіла критично низько над Південноукраїнською АЕС, наражаючи не вперше від початку війни не тільки Україну, а й всю Європу на можливу ядерну катастрофу.

«На жаль, російські окупанти не змінили свою стратегію після захоплення ЧАЕС і продовжують ризикувати життям і здоров’ям мільйонів людей заради досягнення своїх цілей по окупації території суверенної країни та знищення її населення», – зазначив народний депутат.

Наразі експертами зафіксовано більш 250 злочинів проти довкілля України, на подолання шкідливих наслідків від яких може знадобитися декілька десятків років.

Але навколишнє природнє середовище не має кордонів і меж, тож руйнуючи екосистеми України, ворог знищує й довкілля усієї планети, наголосив голова комітету.

Так, впродовж останніх трьох місяців бойові дії велися на території майже 3 мільйонів гектарів лісів, і це, зокрема, призвело до значного збільшення площі лісових пожеж та знищення дерев, що в майбутньому безперечно буде мати негативний вплив на швидкість зміни клімату. Відбувається й хімічне забруднення ґрунтів та вод, а також акваторії Чорного та Азовського морів. Війна триває і перелік екозлочинів поповнюється щоденно.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy