Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко розповів про те, що допоможе наблизити Україну до членства в ЄС

  • 308
Олег Бондаренко розповів про те, що допоможе наблизити Україну до членства в ЄС

Прийняття європейських норм та вдосконалення нашого законодавства в частині цивільних норм наближає нас до членства в Європейському Союзі.

Про це наголосив голова комітету з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко, який разом з Міністром внутрішніх справ Денисом Монастирським, першим заступником Міністра Євгенієм Єніним та Головою ДСНС Сергієм Круком взяв участь у зустрічі з Європейським Комісаром з управління кризовими ситуаціями Янезом Ленарчичем та членами Кабінету Європейської Комісії.

«Важливо адаптувати українське законодавство до європейського. І вже є реальні здобутки, зокрема, прийняття Закону України № 1686-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки», який імплементує Директиву Севезо ІІІ, про впровадження Протипаводкової директиви 2007/60/ЄС, про нещодавнє прийняття Закону України про приєднання України до Конвенції про транскордонний вплив промислових аварій», – зазначив Олег Бондаренко.

Також у межах зустрічі сторони говорили про теперішній стан безпеки в Україні та про підтримку з боку наших європейських партнерів в питаннях гуманітарного розмінування української території.

Так, за даними ДСНС розмінування України може тривати від 5 до 10 років, адже наразі територія України замінована більше, ніж з цим коли-небудь стикалась міжнародна спільнота.

Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський висловив Єврокомісії подяку за вже надану допомогу в питаннях цивільного захисту та обговорив можливі механізми взаємодії на майбутнє.

Зі свого боку Олег Бондаренко висловив переконання, що при наступних зустрічах з паном Ленарчичем сторони обговорять й інші аспекти виконання Україною умов Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в частині цивільного захисту.

«Сподіваюсь, що після 24 червня, коли Україна отримає підтримку від європейської спільноти та набуде статус кандидата в члени ЄС, стан впровадження європейських норм значно прискориться», – підсумував голова комітету.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy