Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко розповів про головні екозакони дня

  • 6118
Олег Бондаренко розповів про головні екозакони дня

Сьогодні парламент підтримав 7 природоохоронних законопроєктів з 9, поданих профільним комітетом. Декілька з них є євроінтеграційними і обов’язковими для прийняття відповідно до Угоди про асоціацію між Україною з одного боку та ЄС, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами з іншого.

Як розповів на брифінгу голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат від «Слуги Народу» Олег Бондаренко, першим ухвалено законороєкт про нову екологічну інспекцію.

«На жаль, зараз Держекоінспекція є бездієвим і безрезультативним органом. Наш законопроєкт, який ми намагаємось провести, і, сподіваюсь, що вже в жовтні він буде розглянутий у 2 читанні із врахуванням усіх правок, введе зовсім нову систему держекоконтролю. Це буде прозора зрозуміла система, що усуватиме дублювання повноважень ДЕІ і забезпечить виконання природоохоронного законодавства», – пояснив він.

Також парламент підтримав законопроєкт №4407 про об’єкти підвищеної небезпеки. Документ запроваджує нову директиву ЄС щодо спрощення діяльності об’єктів підвищеної небезпеки і контроль за ними, а також спрощує діяльність бізнесу.

Ще одна маленька перемога – проєкт закону №2351 про захист тварин від жорстокого поводження.

«Він покращує становище тварин і спрямований на те, щоб їхній захист відбувався відповідно до європейських норм та цінностей. Йдеться про посилення відповідальності за жорстоке поводження з тваринами», – підсумував він.

Крім того, сьогодні депутати посилили відповідальність за незаконне видобування корисних копалин (№ 3576) – підвищено штрафи та встановлено кримінальну відповідальність за незаконне видобування корисних копалин, а також підтримали збереження лісів (законопроєкт №5650).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy