Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко розповів, як в Україні розвивати інфраструктуру для перероблення відходів

  • 5673
Олег Бондаренко розповів, як в Україні розвивати інфраструктуру для перероблення відходів

Проблема управління відходами – одна з ключових в нашій країні. Саме тому парламент має ухвалити рамковий законопроєкт про управління відходами.

На цьому наголосив голова Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

«Ми всі розуміємо важливість реалізації цієї реформи, яка зараз була представлена, в реаліях сьогодення, коли фактично Україна на багато років відстала від наших європейських партнерів, навіть не впровадивши найголовнішу цінність цієї реформи – принцип ієрархії управління відходами. Одним з головних завдань Верховної Ради IХ скликання є прийняття рамкового законопроєка № 2207-1-д «Про управління відходами», який доопрацьовується у Комітеті ВР з питань екологічної політики та природокористування та найближчим часом буде внесений до зали», – повідомив депутат.

Він зазначив, що законопроєкт є дуже складним і для галузі, і для ВР.

«Документ зачіпає багато інтересів зацікавлених осіб та потребує узгодження з ними, адже ми хочемо, щоб цей законопроєкт був прийнятий і дійсно спрацював і створив потужний поштовх для розвитку сфери управління відходами та будівництва інфраструктури збирання і перероблення відходів», – підкреслив Олег Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy