Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко про дії окупантів в Чорнобилі: вони копали собі окопи, а вирили могили

  • 593
Олег Бондаренко про дії окупантів в Чорнобилі: вони копали собі окопи, а вирили могили

Повалені дерева, зруйновані мости, заміновані ліса та забруднені водойми: російські окупанти завдали великої шкоди Чорнобильській Зоні, яку Україна готувала до визнання пам’яткою ЮНЕСКО.

Про це розповів голова Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко.

«росія і раніше не здавалася цивілізованою країною, а за останні 2 місяці стало зрозуміло, що це звичайні нащадки монголо-татар – жорстокі злидні та ґвалтівники, ті, що не визнають норми суспільства, та знати не хочуть про жодні норми міжнародного права. Вони пройшли через Чорнобильську зону, через Київську область, зруйнували те, що будувалося декількома поколіннями нашої нації, те, що ми готували до визнання пам’яткою ЮНЕСКО та те, що ми, безумовно, відновимо», – обурено заявив він.

Перед тим, як залишити Зону відчуження, окупанти встигли розграбувати приміщення наукових лабораторій та музеїв, потрощити майно, вирубили ліси, отруїти водойми та залишити за собою купу сміття та брухт.

Голова Комітету зауважив, що «пікнік на узбіччі», влаштований загарбниками, не залишився безнаказаним. Руда каска з десятикратним перевищенням норми радіаційного фону є яскравим тому підтвердженням – російські солдати копали в Рудому лісі (місці, яке під час Чорнобильської катастрофи закумулювало в собі значні обсяги радіоактивних викидів) окопи, а вирили собі могили, додав він.

“Незламність духу української нації, непереможність ЗСУ та нехтування вимогами радіаційної безпеки з боку російських фашистів створили передумови для вивільнення від них Зони”, – підсумував Олег Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy