Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Основна мета післявоєнної відбудови — це чисте та безпечне довкілля

  • 374
Олег Бондаренко: Основна мета післявоєнної відбудови — це чисте та безпечне довкілля

Чисте та безпечне довкілля в унісон з «Зеленим курсом» – це основна мета післявоєнної відбудови.

Про це зазначив голова комітету з питань екологічної політики та природокористування, народний депутат «Слуги Народу» Олег Бондаренко, коментуючи екологічну складову Конференції з питань відновлення України, яка розпочалася вчора, в місті Лугано (Швейцарія).

«Останні чотири місяці змінили повністю безпеку та світовий економічний порядок через збройну агресію росії в бік України. Та план відновлення і відбудови України треба розробляти та затверджувати вже сьогодні», – переконаний він.

В рамках візиту до Лугано Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець підписав з Урядом Швейцарії угоду щодо спільних намірів з виконання Паризької Угоди, в якій, зокрема, йдеться про впровадження ринкових механізмів кліматичної угоди та створення умов для розвитку «зеленого» бізнесу в Україні, повідомив народний депутат.

На важливості відновлення та покращення стану довкілля звернув увагу у своєму щоденному вечірньому зверненні і Президент України Володимир Зеленський. Він наголосив на важливості залучення інвестицій у сміттєпереробну галузь. За його словами, у нашій країні дуже довгий час нехтували питанням захисту довкілля, а це ж не просто про те, що робити зі сміттям: це про безпеку, про якість життя.

Наразі нам потрібно мінімум 25 передових та сучасних заводів з переробки відходів. Вони здатні забезпечити і енергією, і вторинною сировиною, і нарешті вирішити застарілі проблеми сміттєзвалищ і полігонів відходів, зауважив Глава держави.

«Отже, відновлення країни на екологічних засадах – це те, що є нагальною потребою населення України, це те, про що каже керівництво країни і країнам-партнерам і інвесторам у відбудову», – наголосив Олег Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy