Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: Обмеження пластику зменшить негативний вплив на довкілля і здоров’я людей

  • 9164
Олег Бондаренко: Обмеження пластику зменшить негативний вплив на довкілля і здоров’я людей

Комітет з питань екологічної політики та природокористування розглянув законопроєкт про обмеження в Україні виробництва та обігу пластикової продукції одноразового використання № 6077 і вирішив провести 17 лютого круглий стіл для обговорення питання.

Як зазначив голова комітету Олег Бондаренко, документ спрямований на зменшення утворення відходів, запобігання негативного впливу пластикової продукції одноразового використання на довкілля та здоров’я людей.

«Наші основні завдання встановити правові та організаційні засади стосовно обмеження (заборони) виробництва, ввезення на митну територію України, введення в обіг та розповсюдження на території України окремих видів пластикової продукції одноразового використання та оксорозкладної пластикової продукції. Йдеться, зокрема, про такі одноразові вироби, як соломинки, пластикові виделки, ложки, ножі, палички, шпажки, тарілки, стакани, гігієнічні ватні палички тощо», – розповів він.

Нагадаємо, що автори документу пропонують штраф за надання забороненої продукції на ринку від 17 тис. до 51 тис. грн. За повторне порушення протягом року доведеться заплатити від 85 тис. грн до 170 тис. грн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy