Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: На модернізацію української промисловості планують передбачити 12 років

  • 273
Олег Бондаренко: На модернізацію української промисловості планують передбачити 12 років

Комітет екологічної політики рекомендує прийняти у цілому євроінтеграційний законопроект про забезпечення конституційних прав громадян на безпечне довкілля (№6004-д), який дозволить зробити величезний вклад у приведення якісного стану повітря, води, земель та інших природних ресурсів до європейського.

Про це розповів голова комітету, народний депутат «Слуги Народу» Олег Бондаренко.

За його словами, законопроєкт дозволить мінімізувати шкоду довкіллю від промисловості та забезпечити доступ населення до екологічної інформації, інформації щодо впливу на довкілля об’єктів промислового забруднення, та участь населення під час прийняття управлінських рішень.

«Також законопроєкт дозволить Україні поступово відновити промисловість без радянського спадку застарілих технологій і викопного палива, які є небезпечними для здоров’я людей та неконкурентноспроможні в Європі, що важливо для досягнення швидких темпів економічного зростання в процесі післявоєнного відновлення України», – зауважив голова комітету.

Зокрема, передбачається 12 років для всіх існуючих промислових установок на модернізацію: один рік на введення законопроєкту в дію, 4 роки на запровадження норм НДТМ (найкращі доступні європейські технології та методи), а також передбачений відступ до 7 років, щоб усі без винятку підприємства встигли модернізуватися.

«Зрозуміло, що існує потреба у розробленні та запровадженні дієвих фінансових механізмів для інвестицій на заходи з модернізації підприємств та заохочення впровадження вимог НДТМ для промисловості України, і це вже передбачено законопроектом. Такі механізми будуть передбачені через податкові та економічні преференції, створення спеціального екологічного фонду і через спрощення доступу до кредитування, в тому числі, в інших країнах», – зазначив Олег Бондаренко.

Ухвалення законопроєкту 6004-Д дасть змогу синхронізувати промисловий розвиток України з ЄС і мультиплікувати кожен долар чи євро вкладень в українську економіку через досягнення її промислового розвитку та конкурентоспроможності на засадах European Green Deal, наголосив народний депутат.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy