Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Олег Бондаренко: ​​Чисте довкілля – це той чинник, що найбільше впливає на стан здоров’я людини

  • 7705
Олег Бондаренко: ​​Чисте довкілля – це той чинник, що найбільше впливає на стан здоров’я людини

Саме довкілля і його чистий стан є тим чинником, що найбільше впливає на стан здоров’я людей в нашій країні, так само, як і в інших.

На цьому наголосив голова Комітету ВР з питань екологічної політики та природокористування Олег Бондаренко під час виступу на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Наше здоров’я є найціннішим людським даром, і його стан безпосередньо залежить від низки соціальних і природних чинників, зокрема мова йде і про стан навколишнього природнього середовища. Коли ми говоримо про чисте довкілля, то маємо на увазі й чисте повітря,  і питну воду,  і ґрунти, придатні до вирощування рослин – загалом базові поняття, але такі важливі в умовах сучасності», – пояснив він.

Народний депутат від «Слуги Народу» додав, що до чинників, які впливають на довкілля і безпосередньо на стан здоров’я, належить і розвиток лісу.

«Ліс – це величезна допомога абсорбції СО2, це не джерело вирубування деревини, як дехто вважає, це величезна екосистема, що надає послуги для всієї країни і невидимо допомагає всій країні та населенню. Але ж є і несприятливі чинники. До них належить недотримання природоохоронних заходів промисловцями. Розвиток промисловості – це добре, але треба дотримуватись правил. Саме про це і йдеться у наших законопроєктах», – підсумував Олег Бондаренко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy