Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Оксандр Кубраков: 90% об'єктів, зруйнованих під час війни, можна відбудувати за два роки

  • 8459
Оксандр Кубраков: 90% об'єктів, зруйнованих під час війни, можна відбудувати за два роки

Більшість нескладних об’єктів, а це близько 90% від загальної кількості зруйнованого під час війни, можна відбудувати за два роки.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

«Є організаційні можливості, можливості нашої галузі та міжнародних партнерів. Без партнерів це точно не відбуватиметься, вони теж до цього готуються. Більшість нескладних об’єктів, а таких де 90% буде, можна зробити за термін до двох років», – повідомив він.

Попередні оцінки шкоди, завданої українській інфрастуктурі росією, оціюються в 95 млрд доларів. Проте цифри приблизні, адже наразі неможливо повністю оцінити ступінь руйнувань на прифронтових або тимчасово неконтрольованих територіях.

«Основна частина руйнувань – це все-таки житло, багатоквартирні та приватні будинки. Крім того, це й соціальні об’єкти, лікарні, госпіталі тощо. На транспортну інфраструктуру припадає, напевно, 30% загального обсягу збитків, які ми вже маємо», – зазначив очільник Міністерства інфраструктури.

Для ефективної та швидкої відбудови, каже Олександр Кубраков, важливі два фактори: фінансові ресурси та питання процедур.

«Все це можна закінчити максимум за два роки. Питання в іншому. Перше і найголовніше – фінансові ресурси. Фінансування має бути зрозуміле, ритмічне і прозоре. Друге – питання процедур, як це буде відбуватися. Адже основна проблема, з якою ми боролися раніше – складні довгі закупівлі, оскарження в Антимонопольному комітеті і судові процеси», – наголосив міністр.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy