Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Охочих служити за контрактом перевірятимуть на профпридатність

  • 428
Охочих служити за контрактом перевірятимуть на профпридатність

Українці, які бажають піти на військову службу за контрактом вперше, повинні будуть пройти випробування строком від 1 до 6 місяців, щоб зрозуміти відповідність військовослужбовця вимогам проходження військової служби за контрактом.

Про це йдеться у законопроєкті № 8169 про вдосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та проходження військової служби, який підтримав парламент в цілому.

«Військовослужбовці, які успішно пройшли випробування продовжують проходження військової служби за контрактом. Якщо ж військовий не відповідає вимогам, такий контракт розривається достроково, а військовослужбовці у мирний час та під час дії особливого періоду (крім періодів проведення мобілізації та дії воєнного стану) – звільняються з військової служби», – розповів голова профільного комітету Олександр Завітневич.

За його словами, під час проведення мобілізації та дії воєнного стану – такі військові направляються для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період до ЗСУ та інших військових формувань або звільняються з військової служби.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy