Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Офіси «Слуги Народу» на місцях скорочують відстань між виборцями та партією — Олександр Корнієнко

  • 13442
Офіси «Слуги Народу» на місцях скорочують відстань між виборцями та партією — Олександр Корнієнко

Робота партійних офісів «Слуги Народу» на місцях — це можливість скоротити відстань між виборцями та партією, почути проблеми, які хвилюють людей, і допомогти з їхнім вирішенням.

Про це заявив голова партії Олександр Корнієнко під час робочого візиту до Миколаєва та спілкування з представниками «Слуги Народу» в Миколаївській області.

«Хочемо, щоб у районних офісах збирали різні спільноти: аграріїв, вчителів, лікарів, рибалок, пасічників тощо. Адже ми бачимо, що не вистачає в Києві фідбеку від людей про ті чи інші реформи. Зокрема земельна реформа, мала приватизація, другий етап медичної реформи, реформа освіти (Нова українська школа)», — зазначив Олександр Корнієнко.

За його словами, в районних офісах необхідно зробити інфраструктуру, щоб люди приходили, ставили питання та обговорювали проблеми з представниками партії на місцях.

«А ми будемо робити висновки та врегульовувати ці проблеми. На одному з трьох рівнів: операційному, кабмінівському чи на рівні закону», — сказав очільник «Слуги Народу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy