Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Одна з найстрашніших трагедій – Олександр Корнієнко про Іловайськ

  • 6339
Одна з найстрашніших трагедій – Олександр Корнієнко про Іловайськ

У роковини однієї з найстрашніших трагедій за часів російської агресії маємо пам’ятати кожного, хто поклав життя за волю та незалежність України. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко.

«Через вторгнення російських регулярних військ на територію України ми втратили під Іловайськом загалом понад тисячу наших воїнів, які одні з перших стали на захист країни. Російські військові пообіцяли створити шляхи відходу для українських сил з оточення, так звані зелені коридори. Але саме у них розстріляли наших людей. Ми зробимо все, щоб винні не уникнули покарання. Українське слідство доводить провину російських генералів та Росії як держави в тому, що сталося», – заявив Олександр Корнієнко.

За його словами, Офіс генпрокурора підіймає це питання на міжнародному рівні та створює Міжнародну раду експертів з питань злочинів, учинених в умовах збройного конфлікту.

«Ця рада залучить кращих іноземних і міжнародних фахівців, національних експертів з міжнародного гуманітарного та міжнародного кримінального права, представників неурядових правозахисних організацій, щоб вивчити досвід розслідування воєнних злочинів і злочинів проти людяності та розробити національні стандарти у цій галузі», – зазначив очільник «Слуги Народу».

Водночас Олександр Корнієнко вважає, що розслідування Іловайської трагедії має з’ясувати й роль колишнього українського керівництва.

«Суспільству потрібні чесні відповіді – чому взагалі було прийнято рішення про Іловайську операцію, чи дійсно вона була потрібною та хто гаяв час замість того, щоб відвести наших людей, коли стало зрозумілим вторгнення росіян на територію України», – переконаний він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy