Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Одеський водоканал має стати прикладом для інших міст – Давид Арахамія

  • 5427
Одеський водоканал має стати прикладом для інших міст – Давид Арахамія

Робота одеського Інфоксводоканалу є першим успішним прикладом державно-приватного партнерства у сфері надання послуг з водопостачання та водовідведення для населення і підприємств. Про це заявив голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія після робочого візиту до Одеси разом з іншими народними депутатами монобільшості.

«Це не лише один із найефективніших водоканалів з точки зору адміністративних процесів, а й з точки зору тарифів та очистки стоків. Також – з точки зору адміністрування платежів. Адже підприємство має один із найменших показників заборгованості. Вони довели, що можна і заробляти, і взаємодіяти з державою, не грабуючи при цьому споживачів. Хотілося б масштабувати такий досвід і якомога більше бачити такі приклади в інших галузях», – зазначив Давид Арахамія.

Заступниця голови фракції «Слуга Народу» Галина Янченко звернула увагу, що одеський водоканал впроваджує сучасні технології та закуповує нові реагенти для очистки стоків попри невисокі тарифи.

«Коли ми говоримо в Україні про інвестиції, йдеться не лише про будівництво заводів чи залучення фінансових компаній, а й про інвестиції в соціальну інфраструктуру, в охорону здоров’я. Цей проєкт, на мою точку зору, саме такий», – сказала вона.

Зі свого боку заступник голови парламентського екологічного комітету Олександр Маріковський розповів, що інноваційна технологія Інфоксводоканалу дозволяє повертати воду у природу максимально очищеною.

Розробити унікальні біореагенти для очищення стоків вдалося завдяки залученню світового лідера галузі. Це австрійська група компаній, послугами якої користується низка європейських міст.

«Я наполягатиму на застосуванні подібних систем в Україні, щоб наші річки через водоканали мали можливість очищуватись», – сказав народний депутат від «Слуги Народу» Олександр Маріковський.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy