Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Одеську обласну організацію «Слуги Народу» очолив Григорій Діденко, а обласну політраду – Сергій Колебошин

  • 6961
  • 1
Одеську обласну організацію «Слуги Народу» очолив Григорій Діденко, а обласну політраду – Сергій Колебошин

Новим головою Одеської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» обрано Григорія Діденка.

Відповідне рішення ухвалили члени партії на позачергових зборах 27 березня.

Голова Одеської обласної ради Григорій Діденко замінив на цій посаді народного депутата від «Слуги Народу» Сергія Колебошина.

«Наша команда починає розбудову партії у всіх осередках: починаючи з найменшої громади, закінчуючи обласним центром. Зроблю все від мене залежне, аби ця робота була максимально якісною, і до нас долучалися нові перспективні люди, що принесуть користь Одеській області та всій нашій державі», – зазначив Григорій Діденко.

Під час зборів був затверджений персональний склад обласної політичної ради партії, яку в свою чергу очолив Сергій Колебошин. До неї також увійшли Григорій Діденко і Сергій Альперсон.

«Я вдячний колегам, що обрали мене головою політичної ради партії. Перебуваючи в Києві, мені буде зручно та комфортно проводити цю комунікаційну лінію між головною партійною організацією та обласною. Я із відповідальністю продовжую роботу в розбудові політичної організації «Слуги Народу» в Одеській області і втіленні ініціатив Президента», – підкреслив Сергій Колебошин.

На засіданні був затверджений склад номінаційного комітету обласної організації «Слуги Народу», який здійснюватиме попередній розгляд заяв про вступ членів до партії.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Віталій Анатолійович Быльский
Віталій Анатолійович Быльский
3 роки тому

💚Вітаю💚 Григорій Віталійович! Удачі вам, та успіхів в вашій не легкій праці на благо Одещини та України, Я сподіваюсь що ряди Президентської П/П “Слуга Народу” та ЗЕкоманду будуть поповнювати достойні люди, які стануть Вам як голові Одеської облради, голові партії “Слуга Народу”та нашому лідеру Президенту України достойними помічниками в розбудові соціально справедливої, заможної України та Одещини!💚

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy