Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Одеський осередок партії «Слуга Народу» очолив Сергій Колебошин

  • 606
Одеський осередок партії «Слуга Народу» очолив Сергій Колебошин

Одеську обласну організацію партії «Слуга Народу» очолив народний депутат Сергій Колебошин, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій.

Рішення про призначення Сергія Колебошина керівником Одеської парторганізації ухвалили члени обласної партійної організації під час конференції регіонального партійного осередку. Його кандидатуру також затвердила Вища рада партії.

Сергій Колебошин є одним із засновників системи дистанційної освіти в Україні У 2019 році обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» (виборчий округ № 140, територія Біляївської міської об’єднаної територіальної громади, міста Теплодар, Чорноморськ, Овідіопольський район, частина Біляївського району).

«Понад 60% звернень до мене як до народного депутата стосуються бездіяльності місцевої влади. Йдеться про відсутність інфраструктури, звалища, стан прибудинкових територій, дитячих майданчиків. Про що це свідчить? Про те, що зараз влада на місцях працює неефективно і її треба перезавантажувати. Ми говорили, що парламентські вибори – третій тур президентських. Так ось, настав час і четвертого туру. Бо якісні зміни неможливі без підтримки на місцях. Ми розпочинаємо роботу Одеського обласного осередку партії «Слуга Народу», щоб збудувати постійну та якісну комунікацію з мешканцями регіону. Час створювати сильні команди на місцях, щоб побудувати країну, в якій хочеться жити!» – зазначає Сергій Колебошин.

Членами ради Одеської обласної партійної організації стали Сергій Альперсон та Григорій Діденко.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко раніше підкреслив, що обласні осередки партії не є передвиборчими штабами і працюватимуть також і після місцевих виборів.

«Ще під час парламентської кампанії ми обіцяли встановити постійний зворотний зв’язок із громадянами. Для цього потрібні представництва партії. Наші обласні структурні утворення стануть постійно діючими осередками спілкування з мешканцями кожного регіону. Ми не «спускатимемо» готові рішення з Києва, а лише допомагатимемо місцевим мешканцям розвивати той чи інший регіон. Є проблема? Вирішимо це разом!» – пояснив Олександр Корнієнко.

Крім Одеської, відбулися конференції ще у п’ятнадцяти обласних партійних осередках партії «Слуга Народу» та одній міській. Було призначено керівника Криворізької міської партійної організації та керівників у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Миколаївській, Донецькій, Дніпропетровській та Сумській обласних організаціях.

Нагадаємо, що політична партія «Слуга Народу» 21 липня 2019 року здобула перемогу на парламентських виборах і сформувала найбільшу в історії України фракцію у Верховній Раді, до якої зараз входять 248 народних депутатів. Офіційна ідеологія партії – український центризм. Він передбачає пошук компромісу між різними групами населення, уникнення розколу країни за політичними, етнічними та мовними ознаками, відмову від лівого та правого екстремізму.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy