Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Одеська облрада підтримує дії Президента для дипломатичного врегулювання конфлікту на Сході

  • 5203
Одеська облрада підтримує дії Президента для дипломатичного врегулювання конфлікту на Сході

Депутати Одеської обласної ради під час позачергової сесії ухвалили звернення до Верховної Ради та керівників силових відомств, яким підтримали дії Президента України Володимира Зеленського, спрямовані на зміцнення національної безпеки нашої держави.

«Сьогодні наша держава опинилася в дуже непростому становищі – на Сході України уже восьмий рік триває операція об’єднаних сил. Проте ми спостерігаємо серйозні зусилля, яких докладає українська влада й наші міжнародні партнери, аби на Донбасі запанував мир, досягнутий виключно політико-дипломатичним шляхом», – зазначив під час розгляду проєкту рішення депутат обласної ради від політичної партії «Слуга Народу» Родіон Абашев.

Він наголосив, що в цій ситуації українцям надзвичайно важливо зберігати впевненість у своїх силах, у нашій армії, мати холодний і тверезий розум, щоб діяти виважено й виключно в інтересах України, майбутнього нашого народу.

«Ми впевнені, що сьогодні міжнародна спільнота не дасть можливості реалізувати будь-які антиукраїнські сценарії. Також важливо не забувати, що в Україні є окремі люди, котрі працюють проти національних інтересів, проти України. Відповідно, державні органи мають посилити боротьбу з такими зрадниками, людьми, які розколюють суспільство, розхитують політичну ситуацію», – додав Родіон Абашев.

Водночас депутат обласної ради від «Слуги Народу» Валерій Ославський зауважив, що люди в Україні хочуть миру.

«Цим зверненням депутати засвідчили, що підтримують дії Президента стосовно досягнення миру і врегулювання конфлікту на Сході України дипломатичним шляхом», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy