Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Оборона, євроінтеграція, закони, спрямовані на економічне зростання, антиковід: Тарас Мельничук про головні ініціативи Кабміну

  • 5410
Оборона, євроінтеграція, закони, спрямовані на економічне зростання, антиковід: Тарас Мельничук про головні ініціативи Кабміну

Протягом 7-ї сесії роботи парламенту, яка розпочнеться вже завтра, 1 лютого, депутати матимуть можливість підтримати важливі урядові ініціативи, спрямовані на посилення обороноздатності, економічне зростання, боротьбу з коронавірусом і розвиток євроінтеграції.

Про це сказав представник Кабінету Міністрів у парламенті Тарас Мельничук під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп 31 січня. 

«Вітаю всіх із початком нової сесії. Сподіваюся на підтримку парламентом всіх урядових ініціатив, що проходитимуть у Верховну Раду. Зокрема, щодо підвищення обороноздатності нашої держави, протидії коронавірусу, євроінтеграційні ініціативи. А також всіх законопроєктів, пов’язаних із ростом економічних показників і економічним зростанням», – заявив Тарас Мельничук.

Він також додав, що зміна календарного плану роботи ВР та перехід депутатів у режим комітетської роботи дозволить уряду та парламенту якісніше напрацьовувати законодавчі ініціативи.  

«Цей пленарний тиждень відкриває можливості комунікації між міністрами та міністерствами з комітетами ВР. Змінений календарний план дозволяє будувати комунікацію на платформі між комітетами. Як наслідок – краще забезпечити підготовку законопроєктів на різних її стадіях, а також підвищити їхню якість у процесі розгляду в пленарному залі», – сказав представник Кабміну у ВР.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy