Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Об’єднуємо українську молодь у світі: Юлія Гришина розповіла про проєкт «UA – Ukrainian Abroad»

  • 162
Об’єднуємо українську молодь у світі: Юлія Гришина розповіла про проєкт «UA – Ukrainian Abroad»

Проєкт для об’єднання української молоді у світі – «UA – Ukrainian Abroad» запускають Міністерство закордонних справ, підкомітет Верховної Ради з питань вищої освіти, Молодіжна Рада при МЗС України та Експертна рада студентства закладів вищої освіти.

Про це повідомила голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій, народна депутатка від фракції «Слуга Народу» Юлія Гришина.

За її словами, Молодіжна рада при МЗС України та Експертна рада студентства закладів вищої освіти вже підписали меморандум. Його метою є закріплення співпраці між двома молодіжними організаціями навколо спільної цілі з об’єднання світового українства, зокрема молоді за кордоном.

Парламентарка розповіла, що у межах проєкту «UA – Ukrainian Abroad» планується створити координаційну платформу, до якої увійдуть представники Офісу Президента, Верховної Ради, Міністри закордонних справ, молоді та спорту, культури, інформаційної політики й експерти, які будуть координувати створення молодіжних громадських обʼєднань за кордоном.

Гришина додала, що до складу платформи увійдуть й інші експерти, які будуть організовувати та координувати створення мережі молодіжних громадських обʼєднань у низці країн світу.

«Нашим пріоритетним завданням є побудова платформи таким чином, щоб вона могла швидко та відкрито реагувати на запити молодих українців. Обʼєднавши зусилля Експертної ради студентства закладів вищої освіти, Молодіжної ради при МЗС та представників різних органів влади, вже проговорено алгоритм побудови проєкту, та запущено процес налаштування структури», – зазначила народна депутатка.

Очільник МЗС Дмитро Кулеба, своєю чергою, висловив переконання, що проєкт «UA – Ukrainian Abroad» створить нові можливості для молодих людей, які братимуть в ньому участь, зокрема, надихатиме їх реалізовувати себе та бути корисними для держави у час повномасштабної війни.

«Організатори проєкту вже розпочали активну консолідацію активістів, всі охочі молоді українці за кордоном можуть долучитися до ініціативи. Ми прагнемо посилити співпрацю між українською молоддю в Україні й в інших країнах – задля збереження, утвердження української ідентичності та промоції України у світі», – підсумувала Юлія Гришина.

За детальною інформацією щодо проєкту звертайтесь на електронну пошту [email protected].

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy