Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Національна Рада Громад

Олександр Завітневич

Голова Національної ради громад

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Підприємець, громадський діяч Олександр Завітневич закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, офіцер запасу. У 2019 році Олександра Завітневича обрано народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 39 у списку.

 • Facebook

Олексій Устенко Полтавська область

Член Національної ради громад

Голова підкомітету з питань рентних платежів, екологічного податку та оподаткування АПК Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики. Народився 7 квітня 1994 року. Закінчив факультет міжнародної економіки та менеджменту Київського національного економічного університету. Закінчив навчання на факультеті міжнародної бізнес-економіки International business economics у City University London, де здобув ступінь магістра. З 2016 обіймає посаду голови інвестиційного напрямку ТОВ «Агродженерейшн». Засновник низки великих аграрних підприємств. Координатор Гарвардського клубу в Україні.

 

 • Facebook

Ірина Борзова Вінницька область

Членкиня Національної ради громад

Народний депутат, голова підкомітету з питань державної молодіжної політики.

Ірина Борзова народилася 28 серпня 1982 року у Вінниці. У 2005 році закінчила Вінницький національний аграрний університет за спеціальністю «Менеджер-економіст».

У 2019 році Ірина Борзова була обрана Народним депутатом України на одномандатному виборчому окрузі № 14 (м. Жмеринка, Барський, Жмеринський, Літинський, Тиврівський райони) від партії «Слуга Народу». На час виборів: фізична особа-підприємець.

 • Facebook

Валерій Стернійчук Волинська область

Член Національної ради громад

Народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики.
Валерій Стернійчук, народний депутат, член Комітету з питань антикорупційної політики. Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Чорногорією, заступник керівника групи з міжпарламентських зв’язків з Соціалістичною Республікою В’єтнам. Валерій Стернійчук народився у 1981 році. Навчався на географічному факультеті Волинського державного університету імені Лесі Українки. Є співзасновником організації «Волинський актив молоді». Під час президентських виборів 2019 року очолив команду Зеленського у Волинській області.

 • Facebook

Юрій Кісєль Дніпропетровська область

Член Національної ради громад

Народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.
Юрій Кісєль входить до складу депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв`язків з Японією та Республікою Вірменія. Народився 1963 року в м. Кривий Ріг. Навчався у Криворізькому гірничорудному інституті за спеціальністю “Промислове та цивільне будівництво”. У 2019 році Юрій Кісєль обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу» на парламентських виборах 2019 року, № 43 у списку.

 • Facebook

Владлен Неклюдов Донецька область

Член Національної ради громад

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності, голова підкомітету з питань діяльності органів прокуратури.

Після закінчення університету Неклюдов почав працювати у прокуратурі. У 2019 році Владлена Неклюдова було обрано народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 36 у списку.

 • Facebook

Арсеній Пушкаренко Житомирська область

Член Національної ради громад

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

Народився в місті Києві в 1992 році. Закінчив бакалаврат філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Філософія» та отримав ступінь магістра філософського факультету Київського національного університету ім. Т. Шевченка за спеціальністю «Державна служба».

Був членом Наглядової ради благодійного фонду «Національний центр Сікорського».
У 2019 році на парламентських виборах Арсеній Пушкаренко обраний народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 79 у списку.

 • Facebook

Віктор Микита Закарпатська область

 голова Закарпатської обласної організації партії «Слуга Народу», голова Закарпатської ОДА

 • Facebook

Павло Мельник Запорізька область

Член Національної ради громад

Народний депутат. Голова підкомітету з питань координації програм технічної допомоги Європейського Союзу та співпраці з Євратомом Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до Європейського Союзу. Заступник Голови Постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ).

Народився 26 червня 1984 року в місті Запоріжжя. Закінчив факультет іноземної філології Запорізького національного університету та має кваліфікацію магістра філології, перекладача.

PR-директор благодійного фонду «Алкоголь СТОП».

Нагороджений грамотами Запорізької міської ради за активну громадську діяльність, відзнакою Міністерства освіти та науки України.

 • Facebook

Олена Вінтоняк Івано-Франківська область

Членкиня Національної ради громад

Народний депутат, Голова Підкомітету з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами-членами Євросоюзу.

Народилася 1979 року в м. Коломия. Закінчила юридичний факультет Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника.

У 2019 році була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга Народу” номером 117 у списку. Представляла передвиборчий штаб кандидата на пост Президента України Володимира Зеленського на виборах 2019 року у Івано-Франківську.

 • Facebook

Андрій Мотовиловець Київська область

Член Національної ради громад

Народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики.

Народився 29 квітня 1982 року в місті Києві. Закінчив економічний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Працював операційним директором Державного підприємства «Prozorro.Продажі».

 • Facebook

Михайло Бєжан Кіровоградська область

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської обласної організації партії «Слуга Народу».

 • Facebook

Олексій Кузнєцов Луганська область

Член Національної ради громад

Голова підкомітету з питань прав і свобод осіб, які проживають на тимчасово окупованих територіях України та внутрішньо переміщених осіб Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

 • Facebook

Максим Козицький Львівська область

Член Національної ради громад

Бізнесмен, голова Львівської обласної адміністрації.

Козицький керував енергетичною компанією в галузі зеленої енергетики (вітрові електростанції). Також очолював компанію з будівництва сонячних електростанцій, займався виробництвом електроенергії в Сокальському вітропарку. За підсумками І кварталу 2020 року тижневика «Деловая столица» Максим Козицький очолив рейтинг голів обласних державних адміністрацій, набравши найбільше балів за усіма критеріями. Львівщина також посіла друге місце з динаміки будівництва й увійшла до шістки найліпших за обсягами виготовленої будівельної продукції на душу населення.

 • Facebook

Олександр Пасічний Миколаївська область

Член Національної ради громад

Тимчасово виконувач обовʼязків голови Миколаївської обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

Народний депутат України, член комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Співголова депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків із Румунією.

 

  Григорій Діденко Одеська область

  Член Національної ради громад

  Голова Одеської обласної ради, депутат Одеської обласної ради VIII скликання.
  Народився 2 січня 1978 року в місті Донецьк.
  Навчався в Карпатському університеті імені Августина Волошина, де отримав диплом за спеціальністю «Фінанси та кредит».
  Має чималий досвід управлінської роботи в агропромисловому комплексі.

   Юрій Ліпський Рівненська область

   Член Національної ради громад

   Підприємець та громадський активіст.

   Під час президентської виборчої кампанії працював у штабі команди Володимира Зеленського на Рівненщині. У вересні 2018 року Юрій Володимирович очолив штаб партійної організації «Слуга Народу» на Рівненщині та займався організацією президентської та парламентської виборчих кампаній.

   • Facebook

   Михайло Ананченко Сумська область

   Член Національної ради громад

   Народний депутат України.

   У 2019 році Ананченко на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського по Сумській області. На парламентських виборах обраний народним депутатом України від партії «Слуга Народу».

   • Facebook

   Володимир Гевко Тернопільська область

   Член Національної ради громад

   Народний депутат, заступник голови Комітету з питань бюджету.

   Підприємець, громадський діяч та науковець Володимир Гевко у 1997 – 2017 роках працював викладачем, доцентом кафедри менеджменту Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя. З 2015 року і дотепер очолює Регіональну раду підприємців Тернопільщини.

   • Facebook

   Павло Сушко Харківська область

   Член Національної ради громад

   Народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу», голова підкомітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

   Павло Сушко має три вищі освіти і є юристом, режисером телебачення та професійним військовим, який понад 18 років прослужив у лавах Збройних сил України. Павло Миколайович є також членом Української та Європейської кіноакадемій, засновником та генеральним продюсером кінокомпанії Prime Story Pictures.

   • Facebook

   Юрій Соболевський Херсонська область

   Член Національної ради громад

   Aдвокат, громадський діяч, радник члена Кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів, заступник Голови ради ВГО Всеукраїнська асоціація молодих науковців

   У 2019 році Юрій Соболевський на виборах Президента України був представником Володимира Зеленського у Херсонський області, АР Крим та м. Севастополь, керівник обласного виборчого штабу, представник в регіоні Політичної партії «Слуга Народу».

   • Facebook

   Сергій Мандзій Хмельницька область

   Член Національної ради громад

   Народний депутат, член Комітету з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя.

   45-річний Сергій Мандзій народився в Хмельницькому. Закінчив економічний факультет Технологічного університету «Поділля» та юридичний факультет Хмельницького університету управління та права. Має кваліфікацію аудитора з правом здійснення аудиту підприємств та господарських товариств. Голова громадських організацій «Хмельницька платформа» та «Сильне місто», очільник Федерації хокею Хмельницької області та Ради Федерації хокею України.

   • Facebook

   Руслан Запаранюк Чернівецька область

   Член Національної ради громад

   Тимчасово виконувач обов’язків голови Чернівецької обласної організації політичної партії «Слуга Народу»

   • Facebook

   Олександр Завітневич Черкаська область

   Член Національної ради громад

   Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

   Підприємець, громадський діяч Олександр Завітневич закінчив Київський військовий інститут управління та зв’язку, офіцер запасу. У 2019 році Олександра Завітневича обрано народним депутатом від партії «Слуга Народу», № 39 у списку.

   • Facebook

   В'ячеслав Чаус Чернігівська область

   Член Національної ради громад

   Голова Чернігівської обласної організації партії.

   Голова Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник Чернігівської ОВА.

   Народився 24 серпня 1977 року в Чернігові. Освіта 1992–1995 – здобув кваліфікацію юриста в Чернігівському юридичному коледжі. 1995–1999 – здобув кваліфікацію економіста в Чернігівському технологічному інституті за спеціальністю «Облік і аудит». Працював у Чернігівській районній державній адміністрації та територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, керував чернігівськими філіями фінансових компаній, обіймав посаду керівника відділу з продажів ПАТ «Київстар», ПАТ «Укртелеком». У 2015–2021 роках був топменеджером АТ «Укргазвидобування».

   Професійна діяльність

   1999–2021 – працював у Чернігівській районній державній адміністрації та територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, керував чернігівськими філіями фінансових компаній, обіймав посаду керівника відділу з продажів ПАТ «Київстар», ПАТ «Укртелеком».

   2015–2021 – топменеджер АТ «Укргазвидобування».

   • Facebook

   Андрій Вітренко м.Київ

   Член Національної ради громад

   Народився 23 травня 1977 року.

   Освіта

   1999 – завершив навчання в Київському державному торговельно-економічному університеті за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

   2000 – здобував освіту в магістратурі Київського державного торговельно-економічного університету за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності».

   2000–2003 – навчався в аспірантурі Київського національного торговельно-економічного університету.

   2005 – захистив кандидатську дисертацію на тему «Ринок рекламних послуг у трансформаційній економіці».

   2017 – захистив докторську дисертацію на тему «Сфера послуг в умовах постіндустріальних трансформацій».

   Професійна діяльність

   2010–2016 – заступник декана з міжнародного співробітництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

   2017–2020 – доцент кафедри економічної теорії, макро- і мікроекономіки, заступник декана з наукової роботи та міжнародного співробітництва економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

   2020 – заступник міністра освіти й науки України.

   2020–2021 – заступник міністра освіти й науки України з питань європейської інтеграції.

   2021–2023 – перший заступник міністра освіти й науки України.

   2023 й донині – заступник міністра освіти й науки України.

   Суспільно-політична діяльність

   2020 й донині – депутат Київської міської ради від партії «Слуга Народу», голова фракції «Слуга Народу», голова Постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

   • Facebook

   Юрій Корявченков м. Кривий Ріг

   Член Національної ради громад

   Заступник голови депутатської фракції Політичної партії «Слуга Народу», член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

   • Facebook
   Політика конфіденційності даних
   підписників газети «Слуга Народу»
   Прийняти
   Privacy Policy