Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новий політичний сезон пройде під знаком трьох «Д» – Руслан Стефанчук

  • 9813
Новий політичний сезон пройде під знаком трьох «Д» – Руслан Стефанчук

Новий політичний сезон може пройти під знаком трьох «Д»: децентралізація, деолігархізація та дерадянізація українського законодавства.

Про це заявив перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук під час погоджувальної ради депутатських фракцій та груп.

«Основним законопроєктом, який ми розглядатимемо на цій сесії, буде бюджет, адже це наш «економічний паспорт дій» на наступний рік. Втім, новий політичний сезон може також пройти під знаком трьох «Д»: децентралізація, деолігархізація та дерадянізація українського законодавства», – сказав він.

За словами Руслана Стефанчука, законопроєкт, що стосується децентралізації, вже обговорений з органами місцевого самоврядування і самоврядними організаціями та перебуває на фінішній прямій. Деолігархізаційний законопроєкт готується відповідним комітетом до другого читання.

Що ж до дерадянізації законодавства, то вона допоможе запровадити в Україні нормальні правила правотворчої діяльності, впевнений перший віцеспікер.

«Ми маємо цього року активно спрямувати свою діяльність, щоб Україна вперше за 30 років отримала прозорі правила формування правотворчої діяльності. Попросив би комітет зробити все для того, аби законопроєкт про правотворчу діяльність був готовий для розгляду в залі», – закликав Руслан Стефанчук.

Він також наголосив на необхідності до кінця року ухвалити Антикорупційну стратегію України. Крім того, перший віцеспікер парламенту України закликав комітети ВРУ проаналізувати виконання плану законопроєктної роботи ВРУ на 2021 рік.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy