Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новий персонал, прозорість та цифровізація: Олександр Маріковський розповів про план перезавантаження держекоінспекції

  • 5098
Новий персонал, прозорість та цифровізація: Олександр Маріковський розповів про план перезавантаження держекоінспекції

Ухвалення законопроєкту №3091 про державний екологічний контроль дозволить перезавантажити роботу державної екологічної інспекції. Про це на брифінгу заявив заступник голови екологічного комітету парламенту Олександр Маріковський.

Документ розглянуть депутати 15 липня на позачерговому засіданні.

«Що пропонується? Повне та якісне перезавантаження Держекоінспекції. Новий персонал та прозорі засади контролю. Цифровізація заходів екологічного контролю. Кожен крок інспектора фіксується. Інформація доступна для громадськості. Визначення чітких процедур перевірок для різних заходів державного екологічного контролю», – сказав він.

Олександр Маріковський наголосив, що наразі, попри складну ситуацію із забрудненням довкілля, держава немає ефективних інструментів протидії цьому явищу.

«Держекоінспекція може бути не допущена до перевірки, а підприємство сплатить штраф 750 грн. Це означає, що будь-яке підприємство може дозволити собі не допускати жодного інспектора», – розповів він.

Також заступник голови екологічного комітету звернув увагу на проблему з відсутністю мотивації у роботі працівників Держекоінспекції через низькі зарплати.

«Законопроєкт повністю модернізує напрямок державного екологічного контролю і закладає європейські прагматичні, повністю прозорі механізми якісного контролю та встановлює такі правила для кожного забруднювача, що не дозволять в короткотерміновій перспективі їм продовжувати паплюження нашого довкілля і здоров’я нації», – зазначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy