Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Висадка дерев, обмін досвідом із молодіжними крилами іноземних партій, зустрічі з високопосадовцями та неформальне спілкування навколо важливих просвітницьких тем. Зустрічайте дайджест головних новин із життя Зе!Молодіжки за тиждень.

Зустріч із заступником міністра культури

3-го листопада в межах щотижневого проєкту «Ізі про» відбулася зустріч із заступником міністра культури та інформаційної політики Тарасом Шевченком. Прихильники Зе!Молодіжки з усієї країни спілкувалися з експертом про емоції, розум, здібності, навички та їхнє значення для досягнення успіху.

Створюємо ліси разом на Сумщині

Прихильники Зе!Молодіжки з Сумської області долучилися до акції «Створюємо ліси разом», що відбулася в межах ініціативи Президента Володимира Зеленського «Зелена країна». По всій країні було висаджено 3 мільйони дерев в один день.

Зшиваємо країну

У середу з візитом до Києва завітали прихильники Зе!Молодіжки з Херсонщини. Це переможці літнього Зе!Кемпу в Скадовську, які за свою активність отримали можливість відвідати офіс «Слуги Народу», взяти участь у зустрічах з партійним осередком, відвідати міністерство молоді та спорту, а також Верховну Раду. З аналогічним візитом до Києва 5 листопада завітали прихильники з Вінниччини.

Обмінюємося досвідом з «молодіжками» інших країн

Зе!Молодіжки Києва та Київської області взяли участь у зустрічі з молодіжним крилом політичної партії «Новий Азербайджан». Обмінялися досвідом та поспілкувалися про діяльність молодіжних крил політичних партій різних країн.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy