Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Екологічна відповідальність, спорт із народними депутатами, просвітництво у першій медичній допомозі та організації заходів. Читайте, що встигла Зе!Молодіжка зробити за тиждень.

ІЗІ ПРО сталий розвиток

Першого грудня відбулася онлайн-зустріч екологічного ком’юніті Зе!Молодіжки, де говорили ІЗІ ПРО сталий розвиток: важливість збереження природи та екоініціативи. Гість – експерт з енергоефективності Сергій Лейвіков.

Толока у Слов’янську, Донецька область

30 листопада прихильники Зе!Молодіжки у Слов’янську організували толоку в міському сквері. «Екологічний стиль життя – це не лише про суспільні тренди, це, першочергово, свідома філософія майбутнього», – говорять учасники ініціативи.

Спортивна руханка з Юрієм Камельчуком

Зе!Молодіжка Києва вже планує свою щотижневу руханку з депутатами. Наступним гостем буде народний депутат Юрій Камельчук. Долучитися можна у соціальних мережах.

Просвітництво у сфері медичної допомоги

Зе!Молодіжка Вінниччини 4 грудня проведе зустріч на тему надання першої медичної допомоги та серцево-легеневої реанімації. Деталі на сторінці.

Обговорення організації молодіжних заходів

Зе!Молодіжка Сумщини проводить зустрічі під назвою #ДавайПоговоримо. Цього разу подія була присвячена темі «Як зробити якісний івент?».

Просвітницькі анімації від Зе!Молодіжки

На сторінках Зе!Молодіжки запустили серію анімацій про переваги цифровізації та нові державні послуги в застосунку «Дія». Підписуйтеся та дізнавайтеся про все першими.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy