Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новини Зе!Молодіжки за тиждень. Дайджест

Новини Зе!Молодіжки за тиждень. Дайджест

Зустріч з Данилом Гетманцевим, нове ютуб-шоу, дружба з Індонезією, візит прихильників Зе!Молодіжки з Чернігівщини та Закарпаття, а також нове відео від Хелпі. Читайте, що встигла зробити Зе!Молодіжка за тиждень.

Данило Гетманцев поспілкувався з прихильниками Зе!Молодіжки

24 листопада відбулася зустріч ІЗІ про публічні фінанси у політиці з народним депутатом, головою Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, доктором юридичних наук Данилом Гетманцевим. Прихильники Зе!Молодіжки ставили питання та отримали прямі відповіді від гостя.

Київ, Харківщина та Вінниччина вриваються у ТікТок

Зе!Молодіжка запускає нові рубрики у ТікТок. До їхнього створення долучаються Зе!Бро та Зе!Сістер з різних регіонів країни. Незабаром чекайте на ТікТоки від Зе!Молодіжок Києва, Харківщини та Вінниччини.

Дивись відео за посиланням!

Нове ютуб-шоу від Зе!Молодіжки

Анонсували декілька нових ютуб-шоу з народними депутатами для Зе!Молодіжки. Стежте за анонсами на сторінках депутатів та молодіжного крила партії. Участь у шоу вже взяли народні депутати України Євгенія Кравчук, Віталій Безгін, Олександр Корнієнко, Сергій Гривко, Марина Бардіна, Олександр Маріковський, Василь Вірастюк, Олексій Жмеренецький, Роман Грищук та Микита Потураєв. 

Дружба з Індонезією

23 листопада відбулася зустріч з представниками парламенту Індонезії з різних партій та представниками посольства Індонезії в Україні за участі голови партії Олени Шуляк та народних депутатів Олександра Санченка та Артема Кунаєва.

Візит прихильників Зе!Молодіжки Закарпаття та Чернігівщини

Цього тижня до офісу «Слуги Народу» завітали ком’юніті Зе!Молодіжок Закарпаття та Чернігівщини. Молодь надихнулася на нові звершення.

Хелпі про НАЗК

Випустили нову серію про Хелпі та Національне агентство з питань запобігання корупції. Це серія мультфільмів, яка виходить у соцмережах Зе!Молодіжки, де простою мовою розповідається про державні та політичні процеси. У цій серії вигаданий персонаж Хелпі розповідає, хто в країні пильнує за проявами корупції та робить так, щоб її не існувало зовсім.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy