Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Новини Зе!Молодіжки за тиждень: дайджест

Святкування Дня студента, розвиток емоційного інтелекту, боротьба з дезінформацією та спортивні можливості. Читайте, що встигла зробити Зе!Молодіжка за тиждень.

Цікаві історії народних обранців зі студентського життя

До Дня студента Зе!Молодіжка вирішила поспілкуватися з народними депутатами та дізнатися, наскільки «трушними» студентами вони були. #ЗеБро та #ЗеСістер підготували чекліст з пунктами, які об’єднують багатьох молодих людей. Що з цього вийшло, дивіться у відео.

https://fb.watch/9nao83pDWJ/

Сергій Гривко – лідер Зе!Молодіжки Чернігівщини

Народний депутат України Сергій Гривко став лідером Зе!Молодіжки Чернігівської області. Таке підсилення команди надихатиме молодь на нові ініціативи для власного регіону.

Флешмоб на Сумщині

Зе!Молодіжка Сумщини запустила флешмоб до Дня студента! Потрібно поділитися фотографією зі студентських років, позначити хештеги та тегнути обласну сторінку. Прихильники Зе!Молодіжки Сумської області взяли в ньому активну участь.

ІЗІ ПРО з Євгенією Кравчук

17 листопада відбулася чергова зустріч нашого проєкту ІЗІ ПРО. В середу разом із народною депутаткою Євгенією Кравчук говорили про фейки та маніпуляції в медіа. Щоб долучитися до наступного заходу, потрібно бути прихильником Зе!Молодіжки.

Говоримо про емоційне вигорання

20 листопада Зе!Молодіжка Київщини запрошує охочих на онлайн-зустріч «Що таке емоційне вигорання та як його розпізнати». До неї приєднаються випускники факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Василь Вірастюк та прихильники Зе!Молодіжки проведуть руханку

20 листопада Зе!Молодіжка Києва запрошує всіх охочих на ранкову руханку з Василем Вірастюком. Вона відбудеться о 10:00 в Маріїнському парку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy