Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Новини «Зе!Молодіжки» за тиждень: дайджест

  • 5480
Новини «Зе!Молодіжки» за тиждень: дайджест

Онлайн-зустрічі районних лідерів, спілкування з депутатами та участь прихильників у тренінгу від ООН Жінки – розповідаємо, скільки всього встигла зробити «Зе!Молодіжка» за тиждень.

Щотижнева зустріч ІЗІ ПРО
2 лютого відбулася традиційна зустріч ІЗІ ПРО. Прихильники «Зе!Молодіжки»  разом з депутаткою Київської міської ради та заступницею голови комісії з питань цифрової трансформації та адміністративних послуг Ксенією Семеновою обговорювали питання місцевого самоврядування.

Участь прихильниць «Зе!Молодіжки»  у тренінгу від ООН Жінки 
На початку місяця прихильниці «Зе!Молодіжки» Волині взяли участь у тренінгу з адвокації від ООН Жінки. Розглядали поняття та механізми адвокації, а також розбиралися, як боротися з гендерними стереотипами.


Онлайн-зустріч районних лідерів «Зе!Молодіжки» Сумщини

2 лютого «Зе!Молодіжка» Сумщини провела онлайн-зустріч районних лідерів. Обговорили основні теми із всеукраїнської зустрічі, яка нещодавно відбулася в Києві, та майбутні плани.


Новий політичний лідер «Зе!Молодіжки» Черкас

Народний депутат Олег Арсенюк став політичним лідером «Зе!Молодіжки» Черкас. Вітаємо в ком’юніті та бажаємо гарних результатів.

Заняття з надання першої медичної допомоги на Житомирщині

19 лютого прихильники «Зе!Молодіжки» Житомирщини планують відвідати зустріч на тему надання першої домедичної допомоги та серцево-легеневої реанімації. 

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy