Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нові замовлення та робочі місця на заводах: ВР спростила закупівлі для енергетичних проєктів

  • 10570
Нові замовлення та робочі місця на заводах: ВР спростила закупівлі для енергетичних проєктів

Верховна Рада скоротила та спростила процедури закупівель товарів та послуг для забезпечення будівництва та реконструкції важливих для енергетичної системи України проєктів. Відповідний законопроєкт №6273 ухвалено в цілому 1 лютого.

Як пояснила співавторка законопроєкту, членкиня Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Вікторія Кінзбурська, процедура закупівель буде скорочена та спрощена для будівництва третьої черги Дністровської ГАЕС, а також реконструкції та ремонту компресорних станцій ГТС України.

«Завдяки ухваленню цього закону вітчизняні заводи зможуть отримати нові замовлення, а отже, зберегти робочі місця, висококваліфікованих працівників, утримувати заводи, заробляти і, відповідно, сплачувати мільйонні податки», – наголосила Вікторія Кінзбурська.

Цей законопроєкт також є важливим для вітчизняних підприємств, зокрема для харківського заводу АТ «Укренергомашини» (АТ «Турбоатом» та «Енергоатом») та миколаївського ПАТ «Зоря-Машпроект», додала депутатка.

До 1 жовтня 2022 року закупівля робіт буде здійснюватися шляхом застосування переговорної процедури закупівлі.

«Підприємство «Укренергомашини» є єдиним у свого роду діяльності, тому ситуація, коли закупівельні процедури тривають 4-7 місяців, у даному випадку є невиправданою. При цьому із застосуванням переговорної процедури закупівля займатиме від 5 до 35 днів», – пояснила Вікторія Кінзбурська.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy