Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нові санкції, трибунал над путіним і євроінтеграція: Марія Мезенцева про результати візиту до Парижа

  • 350
Нові санкції, трибунал над путіним і євроінтеграція: Марія Мезенцева про результати візиту до Парижа

Новий пакет санкцій, трибунал над путіним та його найближчим оточенням, замороження російських активів, потреби регіонів під час «важкої зими», протидії пропаганди та підтримка заявки щодо вступу в НАТО.

Про це і не тільки говорили члени української делегації разом із колегами з Європарламенту, які входять до групи United4Ukraine з Литви, Польщі, Франції під час адвокаціного туру в Парижі.

«Наші зустрічі з урядом, Сенатом, Національною Асамблеєю, радниками Президента Макрона, журналістами мали дуже чітку мету-рухати допомогу на всіх фронтах і надалі», – розповіла член делегації, народна депутатка «Слуги Народу» Марія Мезенцева.

За її словами, серед важливих результатів поїздки є те, що жодних альтернативних шляхів євроінтеграції для України не розглядається – усе відповідно до існуючих правил і процедур.

Хороші новини також у тому, що Національна Асамблея затвердила збільшення військової допомоги зі 100 до 200 млн євро на національному рівні. Також Асамблея підготувала текст документу щодо засудження російської агресії, перед голосуванням чого будуть проходити дебати, де українські депутати попросили колег підтримати створення Трибуналу щодо злочину агресії.

«А ще в середині грудня пройде конференція стосовно реконструкції і терміновим потребам «найважчої зими». Мова йде про нагальні потреби і також довгострокову співпрацю по реконструкції. Це буде платформа переважно для французького бізнесу, який готовий допомагати», – розповіла Марія Мезенцева.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy