Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нові норми захисту рослин: як це може вплинути на українців

  • 260
Нові норми захисту рослин: як це може вплинути на українців

Парламент підтримав у першому читанні законопроєкт №8340, який передбачає створення рівних умов у міжнародній торгівлі та спрощення виходу на зовнішні ринки, переведення наявних реєстрів в цифрові, посилення контролю за засобами захисту рослин.

Про це заявив голова Комітету ВР з питань аграрної та земельної політики, народний депутат “Слуги Народу” Олександр Гайду.

“Український агросектор наразі використовує норми, що були впроваджені ще наприкінці XX сторіччя. Їх вже давно треба змінювати та додатково вирішити кілька десятків проблемних питань. Наприклад, з речовинами, якими обробляють усі аграрні культури, зокрема зернові та плодоовочеві культури”, – відзначив він.

Тобто, з ухваленням закону буде посилений контроль за засобами захисту рослин, наприклад тих, якими обробляють рослини від шкідників. Тож українці будуть більш захищені та інформовані що вони їдять, а підприємці будуть відповідальнішими. За словами очільника комітету, зміниться і система державного контролю від обігу насіння та рослин до засобів захисту.

«Це відбуватиметься прозоро та ефективно і без зайвих перевірок для підприємців. Адже норми, що закладені в цьому законопроєкті відповідають європейським. Відповідно, підприємцям буде простіше вийти на міжнародні ринки», – підсумував Олександр Гайду.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy