Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нове житло в Україні будуватимуть з бомбосховищами - Олена Шуляк

  • 1555
Нове житло в Україні будуватимуть з бомбосховищами - Олена Шуляк

Відбудовуючи знищене під час війни житло, особливу увагу приділятимуть безпековому фактору та проєктуватимуть нові будинки з сучасними комфортними бомбосховищами. Про це заявила голова політичної партії “Слуга Народу” Олена Шуляк.

“Ми розглядаємо досвід Ізраїлю, який використовує ці норми з 2004 року. Житло будується з бункерами, які обладнані всім необхідним для комфортного перебування. Для старих будинків будують окремі бункери”, – навела приклад Шуляк.

За її словами, замовником нових будівельних норм виступить Міністерство розвитку громад і територій, а державні інститути їх розроблять, і нові будинки матимуть бомбосховища.

“У багатьох містах бомбосховища використовувалися з комерційною метою. На прикладі Києва бачимо, що багато бомбосховищ неможливо було використати. Добре, що є метрополітен, який приймав людей. Але цю ситуацію точно потрібно виправляти, перевіряти, які бомбосховища можна повернути до комунальної власності, а у нових об’єктах передбачати їх облаштування”, – переконана очільниця “Слуги Народу”.

Вона прогнозує, що цю ідею схвально сприймуть усі учасники будівельного процесу.

“Питання безпеки українців буде стояти на першому місті. Ми маємо зробити все, щоб у майбутньому захистити людей, як це роблять інші країни”, – заявила Шуляк.

Вона пояснила, що проєктувальники не зможуть ігнорувати нові будівельні норми, адже у цьому випадку проєкт не пройде експертизу й забудовник не зможе будувати.

Також Шуляк нагадала, що у парламенті до другого читання готується законопроєкт №5655, який передбачає посилення кримінальної та адміністративної відповідальності для всіх учасників будівельного процесу.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy