Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нова ідеологія, інтернет-канал, кадрові зміни та місцеві вибори – партія «Слуга Народу» провела з’їзд

  • 1017
Нова ідеологія, інтернет-канал, кадрові зміни та місцеві вибори – партія «Слуга Народу» провела з’їзд

У суботу, 15 лютого, відбувся Третій етап Позачергового з’їзду політичної партії «Слуга Народу».

На початку заходу делегати підтримали низку кадрових рішень. Зокрема, обрали нову Вищу раду партії. До неї увійшло 8 членів: Артем  Культенко, Олександр Качура, Євгенія Кравчук, Сергій Кострійчук, Вадим Галайчук, Анатолій Остапенко, Роман Грищук, Ольга Коваль. А також нову Контрольно-ревізійну комісію в такому складі: Катерина Старицька, Наталія Лактіонова, Ольга Савченко.

Отримала партія й нову редакцію Статуту, де вдосконалили розділи, в яких ідеться про права та обов’язки партії, порядок вступу до наших лав, та врегулювали внутрішню структуру й взаємодію. Також було анонсовано створення Інформаційного хабу та нового інтернет-каналу партії. 

Окрім того, як зазначив голова партії Олександр Корнієнко, «Слуга Народу» вступає до якісно нового етапу розвитку. Саме тому під час з’їзду було чітко визначено принципи та цілі політичної діяльності. Це і відповідальність кожного, аби зміни щодня позначалися на реальному житті кожного українця; і побудова мирної країни із прозорими правилами, однаковими для всіх, із сучасною інфраструктурою та народовладдям; і свобода від ідеологічних стереотипів.

«Ми – партія, вільна від ідеологічних забобонів минулого. Єдиний критерій нашої політичної діяльності – чи змінюється життя людини на краще. «Інтереси людини понад усе» – ось формула українського центризму. І саме вона буде дороговказом для нашої політичної діяльності. Маємо перед собою мету – побудову країни мрії для кожного. Швидкий і невпинний розвиток заради добробуту людини, громади, країни – теперішніх і прийдешніх поколінь. Заради досягнення цієї мети ми обираємо і застосовуємо ті інструменти, ті ідеї, ті підходи, які реально працюють, які є дотичними до викликів і завдань, що стоять перед нами», – наголосив очільник партії.

І на завершення заходу учасники підтримали рішення політичної сили брати участь у місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня. До речі, «Слуга Народу» запускає процес відкритого відбору кандидатів і проводитиме для них навчання.

«Відтепер кожна людина матиме можливість подати пакет документів, зареєструватися на сайті, пройти відбір і стати кандидатом до обласної, міської ради чи ради ОТГ», – розповів під час брифінгу за підсумками з’їзду голова партії Олександр Корнієнко.

Також сьогодні відбулася презентація партійного офісу, де проходитимуть освітні тренінги та семінари для депутатів, зустрічі з громадським сектором та експертами. А ще – провели тренінг та семінар для депутатів рад і голів новообраних ОТГ. 

У заході взяв участь Василь Савін, який був звільнений з полону «ДНР» і повернувся на підконтрольну Україні територію в межах обміну полоненими 29 грудня.

«Володимир Зеленський витягнув мене і не лише мене. Він підняв нас і підніме нашу країну, а ми всі в цьому йому допоможемо», – подякував Василь Савін у своїй промові.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy