Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нова економічна платформа «Зроблено в Україні» підтримає українських виробників – Олексій Леонов

  • 300
Нова економічна платформа «Зроблено в Україні» підтримає українських виробників – Олексій Леонов

Президент України Володимир Зеленський ініціював проєкт «Зроблено в Україні», який здатний суттєво підтримати український бізнес попри широкомасштабну війну.

Про це розповів народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань оподаткування податком на додану вартість Олексій Леонов.

«Уряд вже запропонував чіткі ідеї у вигляді принципу «підтримувати українське, виробляти українське, купувати українське». У поточному році на державні програми підтримки бізнесу передбачено майже 45 млрд грн. Наприклад, передбачена компенсація коштів за придбану сільгосптехніку українського виробництва, на це виділено майже 1 млрд грн», – повідомив Леонов.

Він додав, що в межах проєкту «Зроблено в Україні» пріоритет надаватиметься вітчизняному виробництву компонентів, пов’язаних з обороною.

«Державні закупівлі в цій сфері вимагатимуть, щоб продукт щонайменше на 20% був з компонентів українського виробництва», – пояснив народний депутат.

Також, за його словами, у межах програми кредитування «5-7-9» пропонують пільгову кредитну ставку 5% для тих, хто купуватиме українське обладнання.

«Важливою складовою цієї політики є принци «допомагай Україні українським», адже майже 40% коштів за куплені українські товари повертаються до бюджету у вигляді податків. В цьому нас підтримують наші міжнародні партнери і ми вже бачимо гарні приклади», – зазначив Леонов.

Приміром, Агентство США з міжнародного розвитку USAID купує українські вагони та спецтехніку для українських аграріїв та енергетиків. Японська державна компанія профінансувала виробництво в Україні спецтехніки для ДСНС. А Данія в Миколаївській області закупила системи очищення води та автобуси українського виробництва.

«Все це сьогодні дуже потрібно і важливо для підтримки української економіки», – підсумував парламентар.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy