Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Незабаром почнеться новий притік коштів у громади – Олександр Корнієнко про підписання законопроєкту №5600

  • 12278
  • 1
Незабаром почнеться новий притік коштів у громади – Олександр Корнієнко про підписання законопроєкту №5600

З підписанням ресурсного закону про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень почнеться притік додаткових коштів у громади від впорядкування земельних відносини. Про це заявив на брифінгу перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко.

«Що стосується, наприклад, притоку грошей в громади від впорядкування земельних відносин, за яке критикувала опозиція – мовляв, обклали податком городи… Нехай розкажуть це будь-якому голові громади, в якого в громаді перебуває 70% одноосібників, які не платять жодних податків до громади, але експлуатують землю, дороги та соціально-побутову сферу. Треба наводити потроху лад», – сказав він.

За його словами, через критику частиною опозиції цієї антиолігархічної ініціативи виникають підозри в афільованості цих політиків з тими чи іншими олігархами.

«Деяка опозиція просто складається з олігархів. Я думаю, щойно буде можливість визначати статус олігарха у реєстрі, у РНБО частково за це візьмуться, якщо відповідні органи дадуть таке завдання. Тому що подавати інформацію можуть кілька суб’єктів до РНБО», – заявив Олександр Корнієнко.

Нагадаємо, 19 грудня, Президент України Володимир Зеленський підписав закон про збалансованість бюджетних надходжень (законопроєкт №5600).

Парламент ухвалив законопроєкт 30 листопада. Цей ресурсний документ передбачає оподаткування надвеликого бізнесу, надр, знищення політично корупційних пільг, що накопичувались в Податковому кодексі протягом десятиліть, та залучення в бюджет додаткових грошей на розвиток інфраструктури і підтримку людей.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Данило
Данило
2 роки тому

💚🔥

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy