Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Необхідно створити єдину цифрову систему для безперебійної роботи ВР – Олександр Федієнко

  • 8722
Необхідно створити єдину цифрову систему для безперебійної роботи ВР – Олександр Федієнко

Створення єдиної цифрової локалізованої системи допоможе парламенту бути дієздатним і продовжувати безперебійно працювати за будь-яких умов.

Про це заявив заступник голови Комітету з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко під час інтерактивної панельної дискусії «Парламент ДІЄ: цифрове майбутнє та інновації в роботі Верховної Ради України».

«Треба єдина цифрова захищена локалізована система, щоб навіть якщо зовні зникне весь інтернет, депутати могли продовжувати працювати, а парламент лишався дієздатним», – зазначив депутат.

Олександр Федієнко також наголосив на необхідності оновлення системи голосування «Рада». Адже через її технічну застарілість під час голосування за законопроєкти регулярно трапляються збої.

«Навіть розробник системи “Рада” офіційно припинив її підтримку. Це міна уповільненої дії, і в разі руйнації цієї цифрової системи робота парламенту просто зупиниться», – додав нардеп.

Також заступник профільного комітету додав, що суспільство покращує свою цифрову обізнаність і хоче бачити парламент більш мультимедійним. Тож необхідно робити цифрову платформу «Рада» зручнішою для комунікації парламенту та виборців.

«Хотів би, щоб у парламенті колись з’явився такий інструмент, коли через єдине віконце громадянин міг би слідкувати за діяльністю того чи іншого депутата, записатися до нього на дистанційний прийом», – додав Федієнко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy