Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Найсучасніший онкоцентр України наступного року запрацює у Кривому Розі

  • 9232
Найсучасніший онкоцентр України наступного року запрацює у Кривому Розі

У 2022 році у Кривому Розі запрацює найсучасніший в Україні онкологічний центр. Він надаватиме послуги раннього виявлення, діагностики та лікування онкологічних захворювань.

З перебігом будівельних робіт ознайомилися народні депутати від «Слуги Народу» під час робочого візиту до Кривого Рогу.

За словами голови Комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайла Радуцького, це буде зразковий медичний заклад, аналогів якому в Україні немає. І вже наступного року не лише мешканці Кривого Рогу, а й жителі всієї України зможуть відчути, що таке сучасна, високотехнологічна онкологічна допомога.

«В одному зі своїх виступів Президент Володимир Зеленський сказав, що війна виграється не тільки танками. Ми маємо щодня показувати, що тут, вдома, – набагато краще, ніж там, у приймах. Що там вам обіцяють, а ми тут робимо. Така лікарня буде підкріплювати слова Президента. Ще один важливий аспект – ми, на жаль, звикли називати онкологію невиліковною хворобою. З відкриттям цього центру такий вислів буде змінено», – сказав Михайло Радуцький.

Будівництво медичного закладу ведеться відповідно до Меморандуму про співпрацю між Комітетом з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради, Дніпропетровською обласною держадміністрацією та обласною радою, міською радою Кривого Рогу і компанією «АрселорМіттал Кривий Ріг». Його уклали восени 2019 року з ініціативи Президента Володимира Зеленського.

«За німецьким проєктом буде збудовано сучасну клініку, обладнану високотехнологічними лінійними прискорювачами Elekta для лікування онкохворих. Також на базі Криворізького онкоцентру буде центр навчання і підвищення кваліфікації для наших лікарів з усієї України», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради, голова депутатської фракції «Слуга Народу» у Дніпропетровській обласній раді Микола Лукашук.

Народна депутатка від «Слуги Народу», заступниця голови Комітету ВРУ з питань екологічної політики та природокористування Олена Криворучкіна зазначила, що добудувати новий онкоцентр планують у травні 2022 року.

«Ще кілька місяців знадобиться для проведення завершення пусконалагоджувальних робіт обладнання та навчання медичних працівників. Вже у листопаді наступного року перший пацієнт зможе отримати тут своєчасну та якісну допомогу. Роботи ведуться дуже активними темпами. До того ж новий онкоцентр – це не лише ефективна рання діагностика онкологічних захворювань, а й нові робочі місця», – додала Олена Криворучкіна.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy