Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Найнижчі податки: Нові можливості для ІТ-галузі в Україні

  • 14053
Найнижчі податки: Нові можливості для ІТ-галузі в Україні

Україні можуть запровадити особливий податковий режим для ІТ-галузі. Серед головних змін – найнижче оподаткування та можливість працювати з ФОПами без обмежень.

Про це заявив голова податкового комітету, народний депутат від «Слуги Народу» Данило Гетманцев за результатами засідання комітету, який рекомендував ухвалити в цілому відповідний законопроєкт №5376 про Дія City.

«Головні позиції законопроєкту – створюється особливий податковий режим для ІТ-галузі в Україні. Він є унікальний взагалі для всього світу! Це найнижче оподаткування ІТ-компаній та їхніх працівників, айтішників. Ми передбачаємо можливість застосування податку на виведений капітал для ІТ-галузі та податку на прибуток. Тобто звичайний режим оподаткування або податок на виведений капітал – вони можуть самостійно обрати, що для них буде краще», – сказав він.

Окрім цього, передбачається, що працівники ІТ-компаній або особи, які укладають з ними договір, сплачують ПДФО за ставкою 5%. Ті особи, які укладають контракти, які не є працівниками, але прирівнюються за статусом до них, сплачують 5% + 1,5% військового збору та єдиний соціальний внесок за мінімальною ставкою, що вираховується від мінімальної зарплати, додав Данило Гетманцев.

Важливим стане те, що документ дозволяє компаніям-резидентам Дія Сity працювати з ФОПами без обмежень на 2 роки, 3 роки можуть працювати на 50%, а на 4 рік – 20% (стосується лише компаній, які мають коригувати фінрез на податкові різниці).

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy