Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Найближчим часом парламент розгляне законопроєкт про розвиток туризму – Дмитро Нальотов

  • 4875
Найближчим часом парламент розгляне законопроєкт про розвиток туризму – Дмитро Нальотов

Проєкт закону, який стимулюватиме розвиток туризму в Україні, найближчим часом винесуть на розгляд парламенту для голосування у другому читанні. Про це заявив народний депутат від фракції «Слуга Народу», голова підкомітету з питань туризму та курортів Дмитро Нальотов під час Форуму «Велике Будівництво: Авіація. Туризм» у Києві.

«Навесні ми ухвалили у першому читанні закон про туризм та отримали 1200 правок від нардепів. Це значно пригальмувало роботу. Але ми вже на фінішній прямій узгодження. Найближчим часом винесемо його на обговорення з експертною спільнотою та будемо пропонувати на друге читання», – сказав депутат.

За його словами, проєкт передбачає створення електронного єдиного туристичного реєстру, який допоможе операторам ринку краще взаємодіяти. На порталі цього ресурсу буде вся потрібна інформація, особисті кабінети, контакти.

«Також ми впроваджуємо додатковий вид страхування – страхування на повернення та компенсацію виплат туристу, який з якихось причин залишився за кордоном. Це не сильно підніме ціну на послуги для туриста, але якщо він потрапить у погану ситуацію за кордоном, він легко потрапить додому і йому компенсують витрати», – пояснив Нальотов.

Крім того, проєкт закону впроваджує чіткий план стимулювання туристичної галузі.

«Ми впроваджуємо стратегію розвитку туризму в Україні на 7 років та місцеві стратегії розвитку туризму. Вони будуть з термінами, з аналізом проблематики та найголовніше – вони будуть підкріплені ресурсами. Це буде або велика цільова програма для всеукраїнської стратегії, або місцеві цільові туристичні фонди, які будуть поповнюватися з туристичного збору», – повідомив депутат.

Він засвідчив, що наочним прикладом того, наскільки туризм змінює країну, є тенденція на Закарпатті: місцеві мешканці все частіше кажуть, що їм доцільніше працювати у туристичній сфері всередині країни, ніж їхати на заробітки за кордон.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy