Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Найбільше бізнес-об’єднання України підтримало реформу містобудування

  • 251
Найбільше бізнес-об’єднання України підтримало реформу містобудування

Члени Коаліції «Українська Рада Бізнесу», до складу якої входить 104 бізнес-асоціацій різних галузей економіки підтримали ініційований заступницею голови Комітету ВРУ з питань організації держвлади, самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Оленою Шуляк законопроект №5655 про реформу містобудування. А також закликали парламент ухвалити його у другому читанні якнайшвидше.

Про це вони зазначили у відповідному листі-зверненні до Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України.

«Проєкт закону №5655 відповідає кращим світовим практикам, забезпечує мінімізацію корупційних ризиків шляхом створення конкурентного прозорого ринкового середовища, а також запровадження розумної регуляції та автоматизації надання послуг у відповідній сфері. Це справжня реформа системи містобудівного контролю та нагляду, яка має на меті подолання корупції, впровадження цифрових послуг і демонополізацію функцій контролю й нагляду. Переведення всіх процесів в електронну систему та запровадження автоматичного надання дозволів, сертифікатів та інших документів через цю систему – це те, чого роками чекав український бізнес», – зазначають вони у заяві.

У листі також зазначається, що реалізація цього проєкту забезпечить зниження корупційних ризиків при наданні адміністративних послуг, забезпечить побудову прозорої та ефективної системи містобудівного контролю і нагляду, запровадить принцип альтернативності вибору органу з містобудівного контролю.

«Український бізнес закликає Кабінет міністрів та український Парламент у цей складний воєнний час не зволікати із прийняттям важливих для країни системних рішень та позбавити бізнес зарегульованості та корупційності при контролі будівництва», — йдеться в листі.

Нагадаємо, Олена Шуляк раніше зазначала, що законопроект №5655, який запустить реформу в будівельній галузі, дозволить реалізувати відбудову України після перемоги з урахуванням кращого міжнародного досвіду та без корупційних ризиків.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy