Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Національна ідеологія країни - гідний і заможний українець

  • 8804
Національна ідеологія країни - гідний і заможний українець

Політична партія «Слуга Народу» має чіткий план на подальше виконання програми Президента, стратегію побудови «країни мрій» заради добробуту населення.

Про це сказав віцеспікер парламенту Руслан Стефанчук на XI з’їзді партії, який відбувається у Києві.

Він зауважив, що за даними порталу «Слово і Діло», фракція «Слуга Народу» не провалила жодної програмної обіцянки. Попри це попереду багато роботи в процесі побудови «країни мрій».

Насамперед ідеться про втілення програми у форматі «трійок» (трьох гілок влади): парламент, Офіс Президента та уряд.

У результаті такої роботи понад 370 законопроєктів закріплено у плані роботи ВРУ на 2021 рік, а також – понад 170 важливих проєктів ідентифіковано на виконання програми Президента.

Ефективність реалізації можлива завдяки визначенню мети, завдань, результатів, дій (прийняття нормативно-правових актів), бюджету, визначення відповідальної особи та невідворотності відповідальності (не вдалося – має піти з посади).

«Є 22 напрямки, за якими ми працюватимемо. Відтепер у нас є конкретна програма дій, дорожня карта», – сказав політик.

Напрацьовані проєкти можна об’єднати в 12 національних програм, які легко координувати та комунікувати. Це буде впорядкування існуючих та нових ініціатив навколо чітко визначених пріоритетів держава, економіка та громадяни.

Результатом реалізації Національних програм буде ефективна держава, зростаюча економіка і сприятливе середовище для населення.

«Мета наша – національна ідеологія України – гідний і заможний українець. Все вдасться тоді, коли ми будемо разом та сильні», – підсумував Руслан Стефанчук.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy