Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Наступного року держава рекордно профінансує ЗСУ – Олександр Корнієнко

  • 10044
Наступного року держава рекордно профінансує ЗСУ – Олександр Корнієнко

Наступного року держава виділить рекордні 148 млрд грн на Міністерство оборони – це найбільше фінансування Збройних Сил України за всю їхню історію. Також влада активно працює над підвищенням зарплат військовослужбовцям і покращенням їхнього соціального захисту.

Про це повідомив перший віцеспікер парламенту Олександр Корнієнко, перебуваючи на авіабазі «Озерне» на Житомирщині під час урочистих заходів до Дня Збройних Сил України.

Він зазначив, що в 2022 році на сектор безпеки та оборони виділять рекордні 320 млрд грн, що становить майже 6% ВВП.

«Повага до військових повинна мати конкретне втілення – у рівні їхнього добробуту та можливостях посісти гідне місце в суспільстві. Це означає не лише підвищення грошової винагороди, а й реабілітацію, фізичну та психологічну. Це означає соціальні гарантії, можливості перенавчання, соціальний захист сімей і забезпеченість житлом», – наголосив перший заступник голови парламенту.

За його словами, тривалі роки влада не приділяла належної уваги армії. Проте нині відбувається її активний розвиток.

«Відбувалося скорочення армії, руйнування її технічного та кадрового потенціалу, деконструкція військової спроможності держави. Але політика держави докорінно змінилася. Ми швидко надолужували те, що не робилося впродовж десятків років, і сьогодні українська армія в рейтингу найсильніших армій посідає 7 місце в Європі», – наголосив Олександр Корнієнко.

Він нагадав про важливі ініціативи, ухвалені парламентом для реформування та посилення оборонного сектора. Це, зокрема, закон про територіальну оборону та відповідне збільшення чисельності Збройних Сил України на 11 тисяч осіб, нове законодавство про оборонні закупівлі та запуск реформи Укроборонпрому.

Також Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України і Туреччини – це відкриває нові можливості оборонного співробітництва між країнами.

Олександр Корнієнко також наголосив, що ворог на українських кордонах не полишає агресивних намірів, випробовуючи українську армію на міцність, а Україну – на єдність.

«Сьогодні, як ніколи, українське суспільство покладається на нашу армію. І хочу запевнити: армія може так само покластися на суспільство, на політиків, на владу. Разом ми зробимо все для того, щоб наша країна залишалася мирною, незалежною, безпечною та невпинно рухалася до розвитку і процвітання», – підсумував він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy