Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Наслідки відчують навіть звичайні громадяни: Денис Маслов про те, що дасть визнання рф державою-терористом

  • 537
Наслідки відчують навіть звичайні громадяни: Денис Маслов про те, що дасть визнання рф державою-терористом

Визнання росії державою-спонсором тероризму стане потужним ударом по російській економіці, з країни підуть всі компанії зі світовим ім’ям, а звичайні росіяни матимуть труднощі з веденням бізнесу та навіть придбанням товарів на іноземних сайтах.

Про такі наслідки можливого визнання рф державою-терористом на міжнародному рівні в ефірі телемарафону розповів народний депутат від «Слуги Народу», член правового комітету Денис Маслов.

«Перший аспект – іміджевий. Ті компанії, які ще працюють в рф, після визнання її країною-терористом будуть змушені піти з її ринку. Другий аспект – політичні та економічні наслідки. Ніхто не буде співпрацювати з країною-терористом. З представників дипломатичних рф може бути знятий дипломатичний імунітет, якщо вони мають стосунок до терористичної діяльності країни. Додаткові перевірки проведення платежів будуть не тільки для юридичних осіб, а й для фізичних осіб. Від елементарного придбання техніки на міжнародному сайті –такий платіж може бути зупинений і підданий додатковій перевірці», – пояснив депутат.

Крім того, громадяни РФ будуть обмежені у заснуванні та веденні бізнесу в країнах, які підтримують боротьбу з тероризмом, зокрема у фінансовій галузі. Також це неможливість відкриття рахунків, отримання громадянства інших країн і багато іншого.

«Це потужний удар по економіці РФ, який призведе до того, що вона дедалі менше зможе фінансувати машину війни та тероризувати нашу країну», – підсумував Денис Маслов.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy