Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Наше завдання підтримувати місцеве самоврядування – Олександр Корнієнко

  • 8864
Наше завдання підтримувати місцеве самоврядування – Олександр Корнієнко

Парламент дослухається до потреб громад та допомагає їх вирішувати. Про це заявив голова політичної партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на з‘їзді голів ОТГ «Сильна громада», що відбувся у Києві.

«Ми вас чуємо та реагуємо на ті проблеми, які є нагальними для громад. Ми зняли з розгляду зміни до Бюджетного кодексу з неприйнятною для громад нормою скасування бюджету розвитку, а до весни спробуємо проголосувати закон про малу приватизацію. Це забезпечить додаткові 10% надходжень до бюджету громад. Наше завдання підтримати місцеве самоврядування», – звернувся до очільників ОТГ голова партії «Слуга Народу».

За його словами, парламент працює над тим, щоб надати більше фінансових можливостей для розвитку громад. Зокрема Корнієнко пояснив, що наступного року збережеться фінансування за рахунок субвенцій, коштів Державного фонду регіонального розвитку та грошей на соціально-економічний розвиток.

Також до кінця року депутати планують проголосувати за законопроєкт про адміністрування акцизу на тютюн, це також надасть додаткові фінансові можливості громадам.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy