Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Нарощування російських військ біля кордонів України триває

  • 6468
Нарощування російських військ біля кордонів України триває

Нарощування угруповання ЗС РФ біля кордонів нашої держави та в окупованому Криму може тривати до 20 квітня.

Про це розповів начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України під час засідання Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки 14 квітня.

«Ми проінформовані щодо ситуації. Профільний комітет заслухав і обговорив інформацію та готовий реагувати в межах повноважень і за потреби», – зазначив голова комітету Олександр Завітневич.

Створене на теперішній час навколо України угруповання військ вiдповiдає основним показникам на початку російської агресії проти нашої держави (липень 2014 року).

З 18 березня відбувається переміщення військ противника із Західного, Південного та Центрального військових округів та Північного флоту ВМФ РФ. Основні райони зосередження – TOT АР Крим та військові полігони у Брянській, Воронезькій областях РФ.
Авіаційну підтримку розгорнутим військам надаватимуть близько 350 літаків та до 250 гвинтокрилів. Підтримку та забезпечення дій військ з моря забезпечує корабельне угруповання з понад 40 бойових кораблів / катерів та двох підводних човнів.

Як зазначають у розвідці, керівництво РФ пояснює свої дії проведенням у ЗС контрольної перевірки за зимовий період навчання у формі раптової перевірки Західного та Південного ВО.

У цілому аналіз безпекового середовища довкола України свідчить про зростання рівня загрози з метою зберегти Україну у сфері свого геополітичного впливу, примусити її відмовитись від євроатлантичних прагнень та вирішити питання окупованих територій на умовах РФ.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy