Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати від «Слуги Народу» відвідали об’єкти Великого будівництва на Івано-Франківщині

  • 10312
Народні депутати від «Слуги Народу» відвідали об’єкти Великого будівництва на Івано-Франківщині

Довгобуди, які десятками років не могли завершити, нарешті добудовують у рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це розповів народний депутат фракції «Слуга Народу» Володимир Тимофійчук.

«Разом з колегами ми відвідали дитячий садочок «Гуцулятко» у селі Верхній Ясенів. Раніше це був типовий довгобуд, що не мав жодних шансів бути реалізованим. Майже 10 років мешканці села не мали дитсадочка, але у рамках програми Президента «Велике будівництво» вже у вересні дітки з гірської місцевості зможуть отримувати якісну дошкільну освіту», – повідомив нардеп.

За його словами, садочок зможе приймати до 40 дітей. У приміщенні будуть дві системи опалення, сучасний ремонт та оснащення якісними меблями.

Реалізацією проєкту опікувалися представники місцевого самоврядування, які у взаємодії та за допомогою центральної влади і народних депутатів змогли завершити будівництво садочка.

Зокрема з місцевого бюджету на цей об’єкт виділили 1,5 млн грн, ще стільки ж забезпечив нардеп Володимир Тимофійчук у рамках соціально-економічного розвитку району і 12,5 млн грн надійшли від Державного фонду регіонального розвитку.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy