Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати від «Слуги Народу» обговорили розвиток Луганської області

  • 4895
Народні депутати від «Слуги Народу» обговорили розвиток Луганської області

За ініціативою народних депутатів від «Слуги Народу» Максима Ткаченка та Руслана Горбенка у столичному Українському домі обговорили перспективи розвитку Луганщини під час святкування 83-ї річниці створення Луганської області.

«Ми маємо створити такі умови, щоб до неї повернулися переселенці, які поїхали шукати кращої долі по Україні та ті, хто по той бік КПВВ», – відзначив народний депутат, заступник голови фракції «Слуга Народу» Максим Ткаченко.

Він розповів, що зараз розробляють проєкт Всеукраїнської платформи, яка буде створена для переселенців та розв’язання їхніх проблем.

«Сьогодні у Луганщини є підтримка з різних регіонів, різних гілок влади. Ми як представники у Верховній Раді захищаємо права земляків. Завдяки спільним зусиллям з’явився профільний комітет з деокупації у парламенті і це суттєво впливає на державну політику», – заявив народний депутат Руслан Горбенко.

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко відзначив, що немає того максимуму, який може зробити для Луганщини парламент та уряд, і навіть того, що вже зроблено, замало. Але головне у цьому процесі – це досягнення миру.

«Все, що ми робимо у сфері деокупації, реінтеграції, припинення активної фази бойових дій, ми маємо робити з однією метою – зустрітися рано чи пізно на проспектах Луганська, на Донбас Арені, зробити так, щоб ми могли спокійно відпочивати північніше Маріуполя», – зазначив Корнієнко.

Привітав луганчан і віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

«Мені дуже приємно, що ми можемо собі дозволити відзначити день народження регіону, тому що Луганська область насичена цікавою історією, тут робили кар’єру Даль, Грінченко, Сосюра, тут були рекорди Стаханова. Луганчани можуть пишатися кожним своїм земляком. І я маю право пишатися, тому що мій прадід та моя бабуся народилися у Луганську», – відзначив він.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy