Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати від «Слуги Народу» на кілька годин стали екскурсоводами Музею науки

  • 8771
Народні депутати від «Слуги Народу» на кілька годин стали екскурсоводами Музею науки

Народні депутати від «Слуги Народу» спробували себе у ролі екскурсоводів Музею науки − першого в Україні державного інтерактивного музею. Серед них Сергій Бабак, Сергій Колебошин, Роман Грищук, Юрій Кузбит, Дар’я Володіна, Олександр Качура, Анна Пуртова. Захід організувала Мала академія наук України.

Протягом двох годин депутати розповідали маленьким відвідувачам про музейні експонати: велосипеди із квадратними колесами, кінетичний пісок, акустичні дзеркала й 3D-візуалізацію людського тіла. Нардепи намагалися показати, що наука − жива, цікава і перспективна для професійного розвитку.

Крім того, під час заходу депутати зіграли у Kahoot-гру «Найрозумніший нардеп», в якій відповідали на заплутані запитання, пов’язані з наукою. А також ділилися спогадами про шкільні часи: згадували свої улюблені предмети і розповідали кумедні історії з минулого.

Музей науки — перший в Україні державний інтерактивний музей, розташований в ревіталізованому павільйоні «Наука» на ВДНГ. З експонатами можна взаємодіяти для дослідження наукових явищ, їхніх законів та специфіки. Експозиція музею складається з понад 120 інсталяцій та експонатів, над якими працювали команди з України, Канади, США, Польщі та Швеції.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy