Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати від фракції «Слуга Народу» обговорили з аграріями земельну реформу

  • 18253
Народні депутати від фракції «Слуга Народу» обговорили з аграріями земельну реформу

На виїзному засіданні політради Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» її члени обговорили з аграріями процес та перспективи земельної реформи.

«Ми бачимо позитивний результат – зараз українці стають повноправними власниками своїх земель. І головне – таке явище, як рейдерство, в аграрному секторі зникне. Адже купівля-продаж землі відбувається прозоро, відкрито, на ринкових умовах. Ціна на землю росте і зростатиме», – констатував народний депутат, очільник Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко.

За словами членів Політради, аграрії позитивно ставляться до земельної реформи та готові вкладатися в землю, адже відтепер впевнені, що можуть спати спокійно.

«Земельна реформа була вкрай потрібна, про це нам говорили всі фермери. Особливо ті, які потерпали від рейдерських захоплень. Земельна реформа дає таким аграріям захист і безпеку, а головне – впевненість у майбутньому», – зазначила народна депутатка, очільниця Політради Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Тетяна Грищенко.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy