Пошук Пошук Пошук Пошук Меню
Пошук по сайту:
Закрити

Народні депутати України обговорили з Дунею Міятович ситуацію з порушенням прав українців росіянами

  • 424
Народні депутати України обговорили з Дунею Міятович ситуацію з порушенням прав українців росіянами

Україні та світу потрібна достовірна інформація щодо стану подій на окупованих територіях та долі людей у фільтраційних таборах. Ця інформація має стати доказом військових злочинів росії у міжнародних судах.

Про це говорили народні депутати України під час зустрічі із Комісаркою Ради Європи з прав людини Дунею Міятович у межах Чотирнадцятого засідання Парламентського комітету асоціації між Україною та ЄС.

«Україна сподівається на допомогу Комісарки у посиленні взаємодії з іншими міжнародними організаціями, які захищають права людей та мають представництва на території російської федерації, а також у тому, щоб повернути всіх військовополонених додому, адже багатьох не включають у списки обмінів», – наголосила народна депутатка «Слуги Народу», учасниця зустрічі Юлія Овчинникова.

Окрім цього, необхідно розробити систему притягнення російських окупантів до відповідальності за сексуальні насильства, переконані учасники зустрічі.

«Сьогодні рф постійно грубо порушує права українців. росію, після 26 років членства, виключили з Ради Європи у березні цього року за порушення базових норм співпраці європейських країн. російський прапор вилучили з ряду прапорів держав-членів Ради Європи перед палацом Європи у Страсбурзі. Відтепер російські громадяни не зможуть звертатися до Європейського суду з прав людини. Окрім цього, Генеральна асамблея ООН підтримала резолюцію щодо призупинення членства російської федерацїі в Раді ООН з прав людини, проте цього замало щоб зупинити злочини росії», – зауважила Юлія Овчинникова.

Вона також звернула увагу комісарки на необхідність розширення та захисту прав переміщених осіб у Європі, більшість з яких жінки, діти та підлітки, а також на злочинах росії проти довкілля, порушення права людей на чисте довкілля, знищенні лісів, особливо цінних територій, тварин, створення радіаційної загрози і доведення окупованих територій до межі екологічної катастрофи.

Поділитись:

  • Facebook
  • Twitter
  • Telegram
  • WhatsApp
  • Viber
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

СТАНЬТЕ ЧАСТИНОЮ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»!

Приєднатися
Політика конфіденційності даних
підписників газети «Слуга Народу»
Прийняти
Privacy Policy